loading

Jelentkezéseket várjuk: cv@cartmen.hu, tel.: +36 70 4 500 660, vagy személyesen autószalonunkban: Opel Dabas - 2370 Dabas, Vásártér u. 1.

Aktuális Álláslehetőségek:

Könyvelő munkatársakat keresünk a napi pénzügyi feladatok ellátására, szakirányú végzettséggel és tapasztalattal.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
- Napi pénzügyi feladatok ellátása, a könyvelési anyag előkészítése külső könyvelő részére, előzetes kalkulációk megküldése a vezető felé.
- Bejövő és kimenő számlák kezelése, ellenőrzése.
- Banki utalások követése, ellenőrzése.
- Vevői és szállítói egyenleg egyeztetések.
- Adatszolgáltatás, riportok készítése a vezetőség részére.
- Audit folyamatok támogatása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- magabiztos pénzügyi és számviteli ismeretek
- minimum középfokú, pénzügyi végzettség
- az átlagnál magasabb fokú Excel felhasználói ismeret
- proaktív szemlélet és kiváló problémamegoldó képesség.

AMIT KÍNÁLUNK:
- versenyképes jövedelem
- szakmai kihívások nemzetközi környezetben
- kreatív, kihívásokban gazdag munkakör
- fiatalos csapat, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
- fejlődési lehetőség- stabil, hosszútávú munkahely

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- nemzetközi és/vagy multinacionális munkakörnyezetben szerzett munkatapasztalat
- Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Kapcsolat

A * jelölt rész kitöltése kötelező
Az Ön személyes adatait a megfelelő adatkezelők fogják kezelni az Adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.

Adatvédelemmel kapcsolatos jogaira, valamint elérhetőségi adatainkra vonatkozóan itt talál információt.
Ugrás az oldal tetejére